Stan epidemiczny a jazda na rowerze

Stan epidemiczny a jazda na rowerze

Stan epidemiczny a jazda na rowerze

Rower jest najlepszym rozwiązaniem w czasie epidemii.

Pandemia koronawirusa zmusza wszystkich ludzi do poddania się ograniczeniom. Zamknięte szkoły i granice , niektóre zakłady pracy , ograniczone funkcjonowanie środków transportu publicznego.

Weź rower jeśli musisz wyjść z domu.

Rząd zachęca do pozostania w domu. Nie wszyscy jednak możemy sobie na to pozwolić. Wiele miejsc pracy wymaga obecności na stanowisku a nie pracy zdalnej. Duża ilość pracowników na dojazdy do miejsca pracy używa transportu miejskiego , co w teraźniejszym czasie nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie jest to jedyny środek transportu – przemieszczać się możemy również rowerem, najlepiej własnym.

Mając rower możesz szybciej i bezpieczniej dostać się do pracy, zrobić zakupy lub wybrać się na przejażdżkę w mało uczęszczane miejsca. Sama jazda na rowerze wymaga zachowania odstępu od innych użytkowników drogi, a przy tym przebywasz na ulicy o wiele krócej, niż pokonując trasę pieszo. Możesz uniknąć jazdy komunikacją zbiorową, a przy tym zadbać o kondycję. W czasie, gdy zmuszeni jesteśmy zrezygnować z wielu codziennych aktywności, w tym także fizycznych, jazda na rowerze pozwoli zachować niezbędną dawkę ruchu.

Bezpieczeństwo

Jazda na rowerze w każdych warunkach wzmacnia odporność naszego organizmu , zyskujemy większą zdolność zwalczania infekcji etc.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl